O firmie

piece do kremacji zwierząt

 

„BIOBEZPIECZEŃSTWO TWOJEJ HODOWLI”

 

Bentley Polska Sp. z o.o. współpracuje z Agri Incineration Systems z Wielkiej Brytanii – lidera w dziedzinie profesjonalnych spalarni dla producentów drobiu, trzody chlewnej i innych zwierząt.

 

Bentley Polska logo           Agri Incineration Systems logo

Realia

Powszechnie wiadomo, że śmiertelność jest nieodłącznym elementem hodowli zwierząt. Nawet przy najnowocześniejszych systemach utrzymania i najbardziej odpowiednich warunkach utrata określonego odsetka zwierząt jest nieunikniona.

Tusze padłych zwierząt są bardzo niebezpieczne, ponieważ mają bardzo wysoką zawartość białka. Białko szybko się rozkłada i jest również bardzo dobrym podłożem dla różnych patogennych zarazków. Mogą mieć zakaźny wpływ bezpośrednio na ludzi i zwierzęta, a także pośrednio na wodę, powietrze i glebę. Spalarnie zwierząt gospodarskich Agri Incineration Systems to proste i skuteczne rozwiązanie do utylizacji padłych zwierząt.

Rozwiązania

Rozważ świadome obchodzenie się z odpadami zwierzęcymi. Zapobiegaj rozprzestrzenianiu się afrykańskiego pomoru świń (ASP) i ptasiej grypy. Rozwiązaniem problemu w XXI wieku są ekonomiczne piece do utylizacji padłych zwierząt serii AIS sprzedawane przez Bentley Polska Sp. z o. o. Nasza firma dostarczyła spalarnie zwłok zwierząt gospodarskich do ponad 40 gospodarstw hodowlanych, ku zadowoleniu naszych partnerów. W zależności od wielkości i pojemności możemy zaoferować rozwiązanie w zakresie spalania zwierząt wszystkim producentom i hodowcom!

Oprócz sprzedaży nasz zespół serwisowy zapewnia również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny sprzętu na terenie całego kraju.

Zalety

Oprócz korzyści ekonomicznych na korzyść spalarni zwierząt w gospodarstwie przemawiają następujące argumenty:

Bezpieczeństwo biologiczne: tusze nie są przywożone ani wyprowadzane z gospodarstwa, co znacznie zmniejsza ryzyko infekcji, afrykańskiego pomoru świń (ASP) i rozprzestrzeniania się ptasiej grypy!

Niezawodność: piece mają długą żywotność i szybką sieć serwisową. Nasz zespół serwisowy gwarantuje profesjonalną obsługę.

Spalarnie zwierząt hodowlanych zakupione od Bentley Polska Sp. z o.o. gwarantują ekonomiczną, ciągłą pracę przez wiele lat.

 

Skontaktuj się z naszymi współpracownikami, aby uzyskać informacje o jednostkach, procedurach legislacyjnych
– świadczymy doradztwo w tym zakresie.

Nasze zalety

Sprawdź dlaczego warto podjąć współpracę z naszą firmą:

Certyfikaty

Wszystkie oferowane przez nas rozwiązania zostały opracowane zgodnie z obowiązującymi zasadami oraz regulacjami prawnymi. Seria AIS spełnia normy zawarte w dyrektywie EC 1774/2002, a także wykazują Deklarację Zgodności WE. Dbamy, aby nasza firma była na bieżąco ze wszystkimi najnowszymi zmianami zasad i przepisów w zakresie spalania odpadów pochodzenia zwierzęcego.

Gwarancja

Spalarnie objęte są 12-miesięcznym okresem gwarancyjnym, w trakcie którego klient posiada kompleksową opiekę serwisową, a także pomoc dydaktyczną w zakresie obsługi produktu. Ponadto do każdego klienta przydzielany jest opiekun, z którym będzie mógł skomunikować się w dowolnym czasie pracy. Każdy model pieca został wyposażony w intuicyjny panel kontrolny służący do szybkiego i prostego zarządzania procesu spopielania załadowanego materiału.

Dostawa i montaż

Termin dostawy spalarni jest zależny od zamówionego modelu i wynosi nie więcej niż kilka tygodni od momentu podpisania umowy. Dostawa odbywa się do miejsca wskazanego przez klienta – na jego życzenie w procesie obioru transportu może uczestniczyć także nasz przedstawiciel serwisu. Następnie ustalany jest termin instalacji pieca, który jest zależny od prac infrastrukturalnych uniemożliwiających montaż urządzenia (np. doprowadzenia instalacji paliwowej).

Kompleksowa obsługa

Posiadamy wykwalifikowany personel, który sprosta Państwa oczekiwaniom. Nasi specjaliście przeprowadzą Państwa przez każdy z etapów planowanej inwestycji. Począwszy od doboru odpowiedniego modelu spalarni, pomoc w uzyskaniu dokumentacji prawnej i pozwoleń, a także proces dostawy i uruchomienia spalarni. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić profesjonalną obsługę oraz uzyskać pełne zadowolenie naszych klientów. Zapraszamy do kontaktu!

Serwis

Nasi inżynierowie przeprowadzą dla Państwa fachową instalację zakupionej spalarni. Doradzą w kwestiach dotyczących przygotowania miejsca pod montaż urządzenia, tak aby zapewnić jego wydajne i skuteczne funkcjonowanie. W naszej ofercie znajduje się pełen zakres usług, który zapewniamy zarówno w okresie gwarancyjnym oraz pogwarancyjnym. W wielu przypadkach wymagane jest zastosowanie indywidualnych rozwiązań, aby zoptymalizować proces spalania martwych zwierząt.

Szybki zwrot inwestycji

Zastosowanie pieca do spopielania martwych zwierząt daje całkowitą niezależność, ponieważ klient nie ma przymusu korzystania z firmy utylizacyjnej bądź transportowej, która odbiera materiał. Zyskuje się większe bezpieczeństwo i higienę na terenie prowadzonej działalności - redukuje do minimum ryzyko roznoszenia się chorób i zarazków oraz rozprzestrzeniania się insektów.
Masz pytania? Skontaktuj się z nami

+48 22 863 90 42

lub skorzystaj z formularza kontaktowego

Napisz do nas >>